Program


Túl a rivaldán - zenés kabaré

Túl a rivaldán - zenés kabaré

Javában zajlanak a Túl a rivaldán című zenés kabaré próbái a Petőfi Színházban. Az előadás rendezője Szerednyey Béla, a bemutató július 9-én (szombaton) este kilenc órakor lesz Veszprémben, a Historia kertben.

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. július 9. szombat, 21:00

Szerednyey Béla pályafutása alatt már játszott több kabaréban, s mint mondta, a könnyű műfaj cseppet sem könnyű a színész és a rendező számára. Komoly munkát és hozzáállást követel mindenkitől. Ennek megfelelően igényes, szórakoztató előadást szeretne a közönségnek adni színvonalasan, s ebben számít a veszprémi színészek szívvel teli, elhivatott játékára.
A Túl rivaldán című produkcióban színpadra lép Módri Györgyi, Halas Adelaida, Dominek Anna, Szeles József, Baranyi Péter és Keller János.

A díszletet Perlaki Róbert, a jelmezeket Harák Judit tervezi, a korrepetítor Völgyesi Gyöngyi. Az előadás a színház kulisszák mögötti világát mutatja be többek között olyan szerzők segítségével, mint Molnár Ferenc, Karinthy Frigyes vagy Heltai Jenő. Természetesen kuplék, népszerű, ismert dalok, versek is elhangzanak majd az esten.

Az előadás a nyári premier után ősztől a Latinovits-Bujtor Játékszínben látható.

Ajánlatunk


Mozart csillapíthatatlanul szerelmes volt az életbe. Jöhetett minden, ami „bűnös”: bor, kártya, biliárd. Szenvedélye a zenei ornamentikákban is kifejeződött: burjánzó acciaccaturák, trillák, mások által nem próbált kadenciák, kromatikus futamok. De vágyakozásának legfőbb tárgyai mégiscsak a nők voltak. Remekművei közül nem egyet ajánlott kifejezetten egyik vagy másik szerelmének, akik örök életűvé váltak a hozzájuk írt koncert- és operaáriákban.

Egy mindenre elszánt orvos meghódítja a színpadot! A misztikus thriller világsikerű Broadway-musical változata

A magyar népzene és a hazai világzenei színtér meghatározó énekesnői, Bognár Szilvia, Magyar Bori és Szalóki Ági új, közös produkciójukkal az együtt éneklés örömét és erejét helyezik középpontba.

Ajánló


BEMUTATÓ: 2025. augusztus 8. ELŐADÁSOK: 2026. július 10., 11., 17., 18. tervezett esőnapok: július 12., 19.

A Vivace Táncforgatag 160 táncos részvételével kerül megrendezésre 2026 június 6-án, 18 órai kezdettel a RaM-Art Színházban. A rendezvény legfőbb…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!