Musicalmesék
2009 novemberétől Musicalmesék címmel tart varázskoncertet gyerekeknek Janza Kata, Kékkovács Mara és Polyák Lilla közös albumukon megtalálható gyerekmusical- és filmslágerekből - vendégük Szabó Dávid lesz.
2009 novemberétől Musicalmesék címmel tart varázskoncertet gyerekeknek Janza Kata, Kékkovács Mara és Polyák Lilla közös albumukon megtalálható gyerekmusical- és filmslágerekből - vendégük Szabó Dávid lesz.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. január 28. szombat, 11:00
A többi között részletek hangzanak el az Ózból, Bűbájból,az Oroszlánkirályból, a Muzsika hangjából, a Varázsfuvolából, a Mary Poppinsból, a Kis hableányból, a Herkulesből, a Madagaszkárból, a Vukból és Hugó a vízilóból. A produkcióhoz az Izzó víziók készítenek gyerekek és felnőttek számára is izgalmas látványt, a rendező Böhm György.
Alföldi Róbert 2014-ben már rendezte a darabot. Akkor azt nyilatkozta, hogy ez a dráma a jövőről szól. Arról, hogy legyen jövőnk. És nem mindegy, hogy milyen, és hogyan születik. 2026 tavaszán ezek a kérdések ismét húsbavágóan aktuálissá válnak majd.
Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.
A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a Legjobb film kategóriájában, és öt Grammy-díjat is kapott.
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
József Attila-est Jordán Tamással, a Kalákával és a Sebő együttessel
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!