Program


Mindent a kertbe
4

Mindent a kertbe

EDWARD ALBEE: MINDENT A KERTBE

- vígjáték Giles Cooper angol szerző darabjából, 2 felvonásban -

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2012. február 21. kedd, 19:00

Richard és Jenny szeretnének szépen élni, szeretnék berendezni az életüket, ahogy egy csomó ember … már negyvenezer dolláros házban laknak (1967-ben hatalmas összeg) kitűnő környéken, a közelben egy nagyszerű klubbal és itt KERTJE MINDENKINEK VAN!

A kertbe melegház kell, hogy így spóroljanak a partykra kötelező vágott virággal, és Roger taníttatása is egyre többe kerül…, s ekkor megjelenik Mrs. Toothe mesebeli ajánlatával, hogy milyen könnyű is pénzt keresni …csak tudni kell, hogyan? …ám ez nem veszélytelen!

Ajánlatunk


A Zenegyűlölő 3.0 Leszámolás a filmzenével – szimfonikus zenei stand-up Janklovics Péterrel

2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja elő vadonatúj koncertműsorát. Az új show nem csupán friss dalokkal és lenyűgöző zongorajátékkal, hanem minden eddiginél látványosabb vizuális világgal, színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel is készül - ezzel garantálva, hogy ez lesz az év egyik legemlékezetesebb zenei eseménye.

Ifj. Johann Strauss egyik legnépszerűbb műve, A cigánybáró a Jókai200 emlékév keretében kerül színpadra a Budapesti Operettszínházban. A darab 1885-ben, a Theater an der Wienben aratott először sikert, amikor a zeneszerző Ignaz Schnitzer librettójára komponálta meg nagyszabású operettjét Jókai Mór Szaffi című elbeszélése nyomán.

Ajánló


Woody Allen a rá jellemző emberismerettel és sziporkázó humorral tárja elénk az emberi kicsinység és nagyság egész tárházát. Nagy büszkeség,…

Szállj fel a cirkusz nagy körhintájára, ahol az álmok életre kelnek. Világszámok és fiatal magyar tehetségek várnak Ringlispíl című előadáson.

A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!