Program


Hangszervarázs - fafúvósok

Hangszervarázs - fafúvósok

Hangszercsoportok játékos bemutatása – 4 éves kortól 10 éves korig ajánlott

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. március 16. vasárnap, 10:30

Színtelen az életünk muzsikaszó nélkül. Nélkülözhetetlen a zene hangja egy opera- vagy balettelőadás alkalmával. Interaktív zenei játékokon keresztül jutunk el az elsősorban gyerekközönséggel a színházi élet rejtelmeibe és ismerhetjük meg az ott megszólaltatott hangszercsoportokat.
A programot 4–10 éves gyermekeknek és családjaiknak ajánljuk.
 
Házigazda: Nagy Mária brácsaművész
Közreműködnek a Magyar Állami Operaház Zenekarának művészei
Helyszín: Eiffel Műhelyház – Hevesi terem 
 
Vasárnapi alkalmak 10:30-tól (60 perc)

Érkezés a megváltott jegyekkel kezdés előtt 15 perccel, az Eiffel Műhelyház főbejáratán keresztül.
 
 

Ajánlatunk


Az ezeregy éjszaka az egyik legismertebb és legcsodálatosabb mese az egész világirodalomban. Páratlanul gazdag és színes történet szerelemről, hűségről, örök emberi értékekről, de ravaszságról, cselvetésekről és gyarlóságról is.

A 2023|2024-es évad egy magyarországi bemutatóval indul, Tena Štivičić kortárs horvát drámaírónő 3tél című díjnyertes darabjával Alföldi Róbert rendezésében.