Program


Géniuszok - Tintoretto

Géniuszok - Tintoretto

Ludmann Mihály művészettörténész előadása
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. december 12. kedd, 18:00

Jacopo Robusti, akit a kortársi elnevezés miatt csak Tintorettóként emlegetünk, a XVI. századi velencei festészet utolsó nagymestere volt, aki sokat tanult a század többi festőjétől, azonban összehasonlíthatatlanul egyéni világot alakított ki. Számos megrendelésnek tett eleget, és megalkotta Velence Sixtus kápolnájaként is emlegetett Scuola di San Rocco festményciklusát. Ezeken a képeken nem csak stílusának fejlődését figyelhetjük meg, hanem a magabiztos alakábrázolást, a színek végtelen gazdagságát és olyan oldott festőiséget, amelyet néhány kiemelkedő festő mondhatott csak magáénak. Erről a páratlan életműről szól a kedvelt művészettörténet sorozat ez évi utolsó előadása.

Ajánlatunk


Mága Zoltán - Debreceni Újévi Koncert - A hagyomány új fejezetet nyit 2026-ban kiemelkedő kulturális esemény érkezik el: Mága Zoltán Újévi Koncertjének hagyománya, amely Budapesten immár 18 alkalommal vált Magyarország és Európa egyik legjelentősebb kulturális eseményévé, most első ízben Debrecenbe érkezik, hogy új, országos hagyományt teremtsen.

Gárdonyi regénye igazi nagy történet: szerelemről, hűségről (és árulásokról), bátorságról, hazaszeretetről, hősiességről, a felnőtté válásról.

A Szentpétervári Balett Társulat valamint a Bolsoj Színház művészeivel autentikus előadásban indul országos turnéra Csajkovszkij Diótörője. A zenei élményről a Kodály Filharmónia Debrecen gondoskodik Somogyi-Tóth Dániel karmester irányításával. Az előadás - mely a 130 éves baletthagyományokra épül - egyszerre ünnepi, friss és magával ragadó, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt felejthetetlen élményt ígér.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!