Program


ArTeRrOr

ArTeRrOr

A Közép-Európa Táncszínház és a Gangaray Dance Company ’ArTeRrOr’ (Art Techniques Random Opportunities) című estje három rövid koreográfiából áll. A három hangulatában, zeneiségében eltérő mű szünet nélkül olvad egymásba. Az estet egy duett nyitja: Maday Tímea Kinga és Hámor József Arterror c. kettőse két ember finom egymásra hangolódásáról szól.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2012. október 5. péntek, 19:00

ArTeRrOr

Maday Tímea Kinga Ocean’s Five című Fringe Fesztivál-díjas darabja egy kemény férfivilágba enged betekintést. Lények... Sűrű massza, katatónia, erőteljesség. Öt férfi egyensúlya egy világban, a közösség és egyén keresése zeneiségükben, ritmikájukban. Az est zárása Hámor József Ocean’s Six+1 című koreográfiája, mely egy közösség férfi-női dominanciáit vizsgálja. A két alkotó a kortárs tánctechnikákat a keleti harcművészetek elemeivel variálja, s a darabokat az általuk kikísérletezett „aikido-partnering” technikára építi.

„Mindegyik mondat vége egy újabbnak a kezdete, a koreográfia folytonossága teremtődik így meg, létrehozva az állandóság, a körforgó vég nélküliség impresszióját. (…) Az elcsépelt szóhasználat itt újra értelmet nyer: igényes, élő testszobrászat zajlik a színpadon.” (Kutszegi Csaba, Tánckritika)

A Közép-Európa Táncszínház és a Gangaray Dance Company közös produkciója.

Fotó: Dusa Gábor

Ajánlatunk


Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal

2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja elő vadonatúj koncertműsorát. Az új show nem csupán friss dalokkal és lenyűgöző zongorajátékkal, hanem minden eddiginél látványosabb vizuális világgal, színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel is készül - ezzel garantálva, hogy ez lesz az év egyik legemlékezetesebb zenei eseménye.

Ajánló


A MESEMONDÓ egy különleges zenei utazás lesz Caramel-lel, aki idén visszatér Margitszigetre. esőnap: július 15.

Ádám almáiAdams aebler dán-német vígjáték, 94 perc, 2005 dán nyelven, magyar felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!