Program


A KÖLTŐ BEREMÉNYI

A KÖLTŐ BEREMÉNYI

Bereményi Géza és Víg Mihály Cseh Tamás-estje

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. szeptember 11. csütörtök, 19:00

Cseh Tamás kultusza az utóbbi években talán kissé háttérbe szorította alkotótársa, Bereményi Géza szerepét. Páratlan élményt ígérő, rendhagyó estünk azt kívánja bebizonyítani a kiváló író, költő Bereményi Géza, Víg Mihály és a Balaton zenekar közreműködésével, hogy az időtálló, sokunk által dúdolt Cseh Tamás-szövegek költészetként, önálló szépirodalmi művekként is megállják a helyüket.
Víg Mihály eredeti, az eddigi interpretációktól merőben eltérő Cseh Tamás-feldolgozásaival fogja maradandó élményben részesíteni az egyszerre irodalmi és zenei est hallgatóságát.

Az estet Keresztury Tibor szerkesztette.

Fotók: Méhes Károly, Hungaroton (Utóirat LP), Szebeni András (Recorder.blog.hu), Balaton facebook, Balaton facebook, Balaton Wikipedia

Ajánlatunk


A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!

A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.

A Szentpétervári Balett Társulat valamint a Bolsoj Színház művészeivel autentikus előadásban indul országos turnéra Csajkovszkij Diótörője. A zenei élményről a Kodály Filharmónia Debrecen gondoskodik Somogyi-Tóth Dániel karmester irányításával. Az előadás - mely a 130 éves baletthagyományokra épül - egyszerre ünnepi, friss és magával ragadó, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt felejthetetlen élményt ígér.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!