A karácsonyi rózsa legendája
8–10 éveseknek // kb. 50 perc szünet nélkül.
Költői mese a hit erejéről, a csodákról, és az isteni gondviselésről, rablókkal, szerzetesekkel, gyerekekkel.
8–10 éveseknek // kb. 50 perc szünet nélkül.
Költői mese a hit erejéről, a csodákról, és az isteni gondviselésről, rablókkal, szerzetesekkel, gyerekekkel.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. december 14. szombat, 15:00
Selma Lagerlöf meséjét színpadra alkalmazta Horváth Péter:
A karácsonyi rózsa legendája
Költői mese a hit erejéről, a csodákról, és az isteni gondviselésről, rablókkal, szerzetesekkel, gyerekekkel. A mesében a rablók erdei lakhelye mellett minden karácsonykor, a legnagyobb hidegben, egy napra feléled az erdő, kivirágzik a világ, így ünnepelve Jézus születésnapját
JÁTSSZÁK:
Mesélő apáca: Farkas Éva
János Apát: Szanitter Dávid
Kertész barát: Mészáros Tamás
Absolon Érsek: Kormos Gyula
Rablók Anyja: Tisza Bea
Rabló: Mult István
Aage, a Rabló fia: Bárdi Gergő
Blame, a Rabló másik fia: Krausz Gábor
Helja, a Rabló lánya: Kőszegi Mária m.v.
Apácák, olykor mesélők is: Erdei Juli, Sallai Virág
Barátok, olykor mesélők: Bodnár Zoltán, Gazdag László
Tervező: Orosz Klaudia
Dalok: Novák János – Horváth Péter
Zenei vezető: Bornai Szilveszter
A rendező munkatársa: Hajsz Andrea
Rendező: Novák János
Bemutató: 2015. november 29.
Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal
A nyár a slágerekről is szól, ez az est pedig ebből a szempontból valódi best of válogatás. A zeneszerzők legkedveltebb műveikből gyakran készítettek szviteket, amelyek éppen úgy működtek, mint a későbbi korok válogatásalbumai: a legemlékezetesebb dallamokat gyűjtötték egyetlen zenei ívbe. A Summer Suites koncerten a Carmen, a Peer Gynt és a Szentivánéji álom legismertebb és legszeretettebb részletei csendülnek fel a Várkert Bazár különleges nyári atmoszférájában, egy könnyed, mégis tartalmas estén.
operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)
A Játékszín előadása.
Az Oltári srácok az Arénában 2026 június 27-én nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!