Program


A folyóhoz vezető erdei ösvény

A folyóhoz vezető erdei ösvény

2011. december 22-én, csütörtökön 19 órakor A folyóhoz vezető erdei ösvény című előadás lesz az RS9 Színházban.

Hermann Hesse Sziddhárta című műve nyomán színpadra alkalmazta: Veres Dóra

 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. december 22. csütörtök, 19:00

A világ, Govinda barátom, nem tökéletlen, nincs is hosszú úton a tökéletesség felé: nem; hanem tökéletes minden pillanatban, minden bűn magában hordja a kegyelmet is, minden kisgyermekben benne van az aggastyán, a csecsemőben a halál, minden haldoklóban az örök élet. Azért az én szememben jó minden, ami van, a halál is, az élet is, a bűn is, a szentség is, a bölcsesség is, a balgaság is, mindennek olyannak kell lennie, amilyen.

Alkotók:

Zene: Vedres Csaba
Díszletkivitelezés: Gombos László
Fény-hangtechnika: Balogh Benedek
Videó, animáció: Csáki Rita
Koreográfia: Balogh Margit

Ajánlatunk


A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!

A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.

Ajánló


zenés családi roadmovie 10-től 100 éves korig

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!